Schwarzkopf Professional - Spoločnosť

NAŠA FILOZOFIA

Professional Partners - Together. A passion for hair

 

Veríme, že celok je viac ako len súčet jednotlivých častí. Veríme v zdieľanie spoločnej vášne - vášne pre vlasy. Veríme v ozajstné partnerstvo a vzájomný vzťah na celý život.

 

Sme Schwarzkopf Professional a sme tu pre kaderníkov.

 

Naši kaderníci sú v centre všetkého, čo robíme. Náš dynamický obchodný model sme celý postavili okolo nich. Inovatívne produkty, proaktívna podpora, prvotriedne vzdelávanie, dostupná inšpirácia, jedinečné ocenenie - ponúkame to všetko a ešte oveľa viac. Náš úspech meriame úspechom našich salónov a kaderníkov. To je všetko, na čom záleží.

 

Schwarzkopf Professional Together
Company - Our History

NAŠA HISTÓRIA

Od našich koreňov v berlínskej drogérii Hansa Schwarzkopfa pred vyše 100 rokmi, sme dokonale pochopili krásu vlasov a vieme sa o ne postarať. Pozeráme vždy vpred a naša vízia udáva tempo na trhu. Naše značky priniesli revolúciu všade, kde sa dalo. Ako súčasť fenomenálne úspešnej skupiny Henkel, Schwarzkopf Professional a Retail rozšírili svoj dosah. Naše výrobky dnes môžete nájsť v salónoch a obchodoch na všetkých kontinentoch. Aktuálne sme držiteľom 7,600 patentov - každý z nich znamenal nový míľnik v starostlivosti o vlasy.

 

SPOLUPRÁCA S NAMI

Chcete viac? Viac možností, vzrušenia, inšpirácie a výziev? Poznáte vaše hranice? Chcete ich prekročiť a ísť ešte ďalej? Spolupracujte s nami a staňte sa súčasťou dynamického partnerstva s globálnou firmou.